Nowy haft na Nowy Rok 2021

Wrzesień za nami, a to oznacza, że przyszedł czas na kolejne podsumowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Mam nadzieję, że ostatni miesiąc był dla was udany i na tamborkach sporo przybyło, a jeśli nie, to spokojnie mamy jeszcze trochę czasu do zakończenia tej edycji wspólnego wyszywania.

Zanim przejdziemy do linkowania wrześniowych postępów, chciałabym was bardzo serdecznie zaprosić do udziału w Hafciarskim konkursie na powitanie jesieni. Zadanie konkursowe jest bardzo proste, a na osoby, które wezmą udział w zabawie czeka nagroda w postaci jesiennego schematu do haftu. Czasu na wykonanie zadania konkursowego jest coraz mniej, bo tylko do 8 października. Ale to jeszcze nie wszystko, czekam na wasze opinie w sprawie jesiennego SALu. Jeśli znajdą się osoby zainteresowane wspólnym wyszywaniem, to ruszamy z zabawą. Dajcie koniecznie znać co o tym sądzicie pod konkursowym wpisem. Tymczasem zapraszam do linkowania wrześniowych postępów. 

Nowy haft na Nowy Rok

–  WRZESIEŃ 2021 –

Wpisy z postępami linkujemy do 10 PAŹDZIERNIKA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments