Nowy haft na Nowy Rok 2021
Nowy haft na Nowy Rok 2021

Czas na podsumowanie kolejnego miesiąca w zabawie Nowy haft na Nowy Rok! Za nami osiem miesięcy wspólnego wyszywania, a to oznacza, że jesteśmy coraz bliżej finału tegorocznej edycji zabawy. Muszę przyznać szczerze, że już nie mogę się doczekać ostatniego podsumowania, żeby zobaczyć wszystkie wasze prace w jednym miejscu. Jestem też ciekawa czy w tym roku uda się wszystkim uczestniczkom skończyć zgłoszone do zabawy hafty. Jeśli tak, to byłaby to naprawdę wyjątkowa edycja. Tymczasem do końca wspólnego wyszywania są jeszcze cztery miesiące, więc jest jeszcze trochę czasu na skończenie prac. 

Nowy haft na Nowy Rok

– SIERPIEŃ 2021 –

Wpisy z postępami linkujemy do 10 PAŹDZIERNIKA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments