Nowy haft na Nowy Rok 2021
Nowy haft na Nowy Rok 2021

Najwyższy czas na podsumowanie czwartego miesiąca naszego wspólnego wyszywania. Zabawa Nowy haft na Nowy Rok powoli nabiera tempa, a co za tym idzie na tamborkach widać już coraz więcej. Jak zawsze trzymam mocno kciuki za wszystkie projekty i zapraszam do linkowania postępów. Tym razem na dodanie linków macie czas aż do 30 maja (włącznie), a wszystko przez problemy techniczne, z którymi uporanie się zabrało mi naprawdę sporo czasu. Ten, kto tutaj zaglądał wie, że nie wyglądało to dobrze. Na szczęście udało mi się wszystko naprawić. Trochę gorzej sytuacja wygląda na drugim blogu (tak wysypały się oba w tym samym czasie), więc jeśli zaglądacie do Manufaktury Smaków, to przez najbliższy tydzień mogą jeszcze pojawiać się problemy z wyświetlaniem treści.Nie mniej wszystko jest na dobrej drodze i już niedługo wszystkie przepisy będą ponownie dostępne. Ale dosyć już o moich blogowych problemach, przejdźmy do podsumowania kwietnia. 

Nowy haft na Nowy Rok

– KWIECIEŃ 2021 –

Wpisy z postępami linkujemy do 30 MAJA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2 lat temu

Uff… a już myślałam, że zabawa umarła.