Art Journal #1 (TUTORIAL)
Art Journal #1 (TUTORIAL)

Mixed mediowe prace od zawsze wydawały mi się bardzo trudne i niesamowicie skomplikowane . Przerażała mnie ilość wykorzystanych materiałów oraz preparatów, bo po dłuższej analizie zawsze okazywało się, że jet potrzebny tuzin tekturek i innych ozdóbek, a do tego jeszcze kolejny tuzin preparatów. Oczywiście zanim jeszcze przystąpi się do pracy, trzeba zgłębić temat, żeby wiedzieć co i jak wykorzystać, a to istny temat rzeka. Dlatego przez bardzo długi czas ograniczałam się jedynie do scrollowania Instagrama i wzdychania do zdjęć tych wszystkich niesamowitych prac, które można tam znaleźć. Dopiero po latach scrapowej przygody zdecydowałam się postwić pierwsze kroki w mixed mediowym świecie. I wiecie co? Spodobało mi się!

Zawsze myślałam, że jestem w teamie papieru, gdzie wszystko jest dokładnie wymierzone, równiutko pocięte i przyklejone, a cały rozgardiasz jest szybki i łatwy do usunięcia. Tymczasem po latach okazało się, że klejenie, malowanie, chlapanie, rozcieranie i spryskiwanie sprawia mi równie wielką radość, co pięknie wymierzona i idealnie złożona strona w albumie. Może do mixed mediowych prac trzeba po prostu dojrzeć. Tymczasem powoli zagłębiam się w ten niesamowity świat, poznaję preparaty oaz techniki. Po wiosennym tagu z sercem przyszedł czas na pierwszą mixed mediową stronę w art journalu. W najnowszym filmie zobaczycie nie tylko jak powstała karta, ale również jak zmienia się efekt, jaki dają mgiełki w zależności od tego, ile wody zostanie wykorzystane. Zapraszam do oglądania!


A jak już będziecie na kalane, to nie zapomnijcie o subskrypcji i kciukach w górę 😉

 

Art Journal #1 (TUTORIAL)
Art Journal #1 (TUTORIAL)
5 1 vote
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
1 rok temu

Bardzo fajna praca 🙂