Vlogmas #1: Praca, blogi i pierwsza świąteczna dekoracja

0
1621

Mamy grudzień, a to oznacza, że czas na vlogmasy! Bardzo polubiłam tę formę dokumentowania wspomnień i z ogromną przyjemnością co jakiś czas sięgam do filmów z minionych lat. To już trzeci rok, kiedy kręcę świąteczne vlogi i tym razem postanowiłam wprowadzić małe zmiany, dostosowując tym samym formę do moich możliwości oraz potrzeb.

Vlogmas to zazwyczaj seria filmów, które są nagrywane i publikowane codziennie w mediach społecznościowych. Niekoniecznie musi to być YouTube, ale to właśnie tam najczęściej pojawiają się tego typu nagrania. Pomysł dokumentowania każdego dnia jest naprawdę fantastyczny, ale jest też ogromnym obciążeniem i o ile nie jest się profesjonalnym youtuberem, to ciągłe nagrywanie i montowanie może być się uciążliwe.

Przyznam szczerze, że kiedy kręciłam pierwszą serię, to właśnie poległam na codziennym nagrywaniu i edycji. Dlatego w tym roku obmyśliłam nową formę. Oczywiście będą się pojawiać vlogi dokumentujące cały dzień (lub jego część), ale także filmy tematyczne oraz vlogowe tutoriale. Jedno jest pewne, będzie się dziać! Zapraszam na pierwszy w tym sezonie vlogmas 🙂

 

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli zasubskrypujecie mój kanał. Pamiętajcie też o kliknięciu w dzwonek, dzięki niemu będziecie dostawać powiadomienia o nowych filmach. Na koniec chciałabym przypomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy. Niestety po zmianie adresu bloga nie widzicie informacji o nowych wpisach, żeby to zmienić wystarczy zaktualizować adres 🙂 

KreatywnaTV

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments