Skrapowisko 2019: ZAKUPY!

0
1502

Wreszcie udało mi się uporać z nagraniem mojego zakupowego szaleństwa z ostatniego Skrapowiska. Łatwo nie było, bo cały materiał przed obróbką był niesamowicie długi. Rozgadałam się do tego stopnia, że surówka miała ponad 40 minut! Wierzcie mi, że praca nad tak długim materiałem wcale nie była łatwa zwłaszcza, że chciałam wam pokazać wszystkie cudowności, które udało mi się kupić na Skarpowisku, a było tego sporo. 

Ostatecznie materiał udało mi się skrócić o ponad połowę, co jest dla mnie naprawdę ogromnym osiągnięciem. Opowiedzieć o tych wszystkich papierach, albumach, tekturkach, foamiranie i innych wspaniałościach w 20 minut to naprawdę wyczyn. Zresztą zobaczcie sami 😉

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments