Zaginiony hafciarski vlog
Zaginiony hafciarski vlog

Wracam na YouTube! Wreszcie! Od dłuższego czasu coś mi nie szło. Na kanale pojawiały się filmy tylko raz na jakiś czas (ewentualnie), a na blogu prawie nic się nie działo z wyjątkiem postów podsumowujących kolejne miesiące zabawy Nowy haft na Nowy Rok. Ten brak regularności frustrował mnie z każdym dniem coraz bardziej, zwłaszcza, że przez cały ten czas powstawały nowe materiały, na których publikację najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu. Nawał innych obowiązków sprawił, że nie mogłam robić tego, co naprawdę kocham. Trzeba było podjąć kilka trudnych decyzji, ale trudno. Czasem trzeba iść za głosem serca, a nie kierować się oczekiwaniami innych.

Ten nowy początek na blogu i kanale dodał mi skrzydeł. Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że znowu mogę poświęcić więcej czasu na pisanie postów i nagrywanie filmów. Czuję się trochę tak, jak na początku mojej działalności, kiedy każdy post pisałam z radością i niesamowitą ekscytacją. Choć podjęcie decyzji, o których wcześniej wspominałam sporo mnie kosztowało, to myślę, że podjęłam dobrą decyzję.

Tymczasem dziś nadrabiamy zaległości. W marcu zaczęłam kręcić hafciarski vlog z pracą, którą wyszywam w ramach zabawy Nowy haft na Nowy Rok. Nagrywanie szło mi całkiem dobrze, aż do pewnego momentu, kiedy pojawiła się przymusowa przerwa. Miałam dokończyć materiał w kwietniu, ale znowu się nie udało. Potem vlog zaginął, aż szczęśliwie odnalazł się w maju. Mimo, że nagranie nie było już aktualne, to postanowiłam je dokończyć i opublikować na kanale. Nie chciałam, żeby ten vlog podzielił los innych, które z tego samego powodu wylądowały w koszu. Mam nadzieję, że mi wybaczycie ten poślizg, a sam film wam się spodoba. Zapraszam do oglądania!

5 1 vote
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2 lat temu

Super, że wróciłaś do hafciarskich filmów 🙂