kontaktwspółpraca

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu drogą elektroniczną: kontakt@kreatywna.tv

Najbardziej kreatywne miejsce w sieci

Blog i kanał KreatywnaTV to miejsca pełne pasji i pozytywnej energii, które powstały z chęci tworzenia rzeczy pięknych i pożytecznych, a także nieszablonowego spojrzenia na świat i rzeczy wokół nas. Na blogu i kanale pojawiają się tematy związane z rękodziełem oraz DIY. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, cardmakingiem, beadingiem, decupage i różnymi innymi technikami. Uwielbiam projekty DIY, bo przynoszą one wiele radości nie tylko mnie, ale również wszystkim, którzy korzystają z moich tutoriali.

Jestem pierwszą polską youtuberką, która regularnie publikuje filmy poświęcone tematyce haftu krzyżykowego


Na moim kanale można znaleźć nie tylko hafciarskie podsumowanie, ale również unboxingi, recenzje zestawów do haftu czy tutoriale.

Współpraca z blogiem i kanałem

Jestem otwarta na różne formy reklamy oraz współpracy, która będzie interesująca dla mnie i moich czytelników, a także skuteczna dla marki. Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, tak by osiągnąć możliwie najlepszy efekt. Każda kampania jest realizowana z największą dbałością o szczegóły - nie tylko piszę teksty, poznając przy tym produkt, ale również merytorycznie odpowiadam na wszystkie pytania czytelników.

Moi czytelnicy/widzowie to kobiety – 89 % na blogu i 97% na kanale


Czytelniczki/widzki bloga i kanału KreatywnaTV to w przeważającej większości kobiety w wieku od 25 do 44 lat (78%), zainteresowane kreatywnym stylem życia. Są to osoby, pełne pasji i ciekawości świata, lubiące poznawać nowe techniki i produkty oraz pogłębiać już zdobyte umiejętności.

Co można zyskać dzięki współpracy?

Decydując się na współpracę reklamodawca otrzymuje pakiet w postaci wpisu sponsorowanego oraz promocji w mediach społecznościowych. Takie połączenie potencjału wszystkich kanałów gwarantuje skuteczne dotarcie do osób zainteresowanych produktem.

Wpis sponsorowany jest widoczny na blogu przez 4 tygodnie na stronie głównej.

Materiały sponsorowane zostają na blogu, a to gwarantuje wieloletnią rekomendację produktu, miejsca lub usługi.

Możliwe formy współpracy

- wpisy/filmy sponsorowany (pojedynczy materiał lub cykl)
- niestandardowe kampanie z wykorzystaniem wizerunku
- promocja produktów na Facebooku oraz Instagramie
- recenzje oraz premiery produktów
- konkursy
- patronat
- relacje z wydarzeń
- autorskie fotografie
- banery reklamowe na blogu
- inne niestandardowe działania.

kontakt

Nie masz pomysłu?

Napisz! Razem z pewnością wymyślimy ciekawą kampanię.

kontakt@kreatywna.tv

Wszystkie posty oraz filmy powstałe w wyniku współpracy są zawsze odpowiednio oznaczone. W tym momencie nie mam jeszcze możliwości wystawienia faktury, dlatego rozliczam się na podstawie umowy o dzieło. Każda propozycja współpracy jest wyceniana indywidualnie.

Marki, z którymi współpracowałam