Nowy haft na Nowy Rok 2021

Czas na kolejne podsumowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Tym razem linkujemy lipcowe postępy. Mam nadzieję, że ten wakacyjny miesiąc był dla Was udany i na tamborkach sporo przybyło. Ze względu na okres urlopowy postanowiłam wydłużyć linkowanie do 15 sierpnia (włącznie). Jeśli pojawią się jakieś problemy lub z jakiś względów nie uda wam się dodać odnośnika, dajcie znać w komentarzach lub mailowo. Przypominam również o czerwcowym linkowaniu, które pojawiło się dopiero w drugiej połowie miesiąca.

A teraz przejdźmy do podsumowania lipca!Nowy haft na Nowy Rok

– LIPIEC 2021 –

Wpisy z postępami linkujemy do 15 SIERPNIA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 rok temu

Mam pytanie. Skończyłam już wyszywać moją zimową wiedźmę. Czy w ramach zabawy mogę linkować postępy nad kolejnym haftem z tej serii?