Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Wiecie, że do końca naszego wspólnego wyszywania zostały mniej niż dwa miesiące? Czyste szaleństwo, prawda? Przecież zupełnie niedawno proponowałam Wam drugą edycję zabawy. Gdzie te wszystkie miesiące? Mam wrażenie, że w tym roku czas płynie zupełnie innym rytem, albo może nawet jesteśmy świadkami zakrzywienia czasoprzestrzeni, bo to przecież niemożliwe, żeby już prawie był grudzień. Ale wróćmy do rzeczywistości, bo dziś przyszedł czas na podsumowanie października. 

Tym razem podsumowanie pojawia się dopiero pod koniec miesiąca, a wszystko przez komputer, który odmówił współpracy. Przez dłuższą chwilę nie mogłam działać, a ponieważ pierwszy termin minął, zdecydowałam przenieść ten post na koniec miesiąca. Czas na linkowanie postępów macie do 30 listopada (włącznie). Jeśli pojawią się jakieś problemy z żabką lub okaże się, że nie zdążyliście podlinkować wpis, to dajcie znać w komentarzach lub piszcie na adres: kontakt@kreatywna.tv

A jeśli już skończyliście hafty, to nie zapomnijcie podlinkować swojego posta w osobnym wpisie – Nowy haft na Nowy Rok 2020: Skończone prace, a także sprawdzić czy spełniliście wszystkie warunki udziału w zabawie – Nowy haft na Nowy Rok 2020 – zapisy! Podobnie jak w zeszłym roku, również w tym czekają na Was dwa piękne zestawy do haftu. Narazie tyle o nagrodach, bo opowiem o nich trochę więcej w jednym z vlogmasów 😉 Tymczasem zapraszam do linkowania postępów!

Nowy haft na Nowy Rok

– PAŹDZIERNIK 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 30 LISTOPADA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

  1. Terenia – Mało, ale jednak coś… robię

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Terenia
2 lat temu

Bardzo dziękuję Aniu za dodanie mojego podsumowania października.
Pozdrawiam ciepło całą grupę. <3