Półmetek tegorocznej zabawy Nowy haft na Nowy Rok dawno za nami, a to oznacza, że najwyższy czas na wpis, pod którym będzie można linkować ukończone prace. Pamiętajcie tylko, żeby ostatnie podsumowanie ze skończoną pracą było zgodnie z regulaminem zabawy. Spośród osób, które uczestniczyły w zabawie przez cały rok, skończyły zgłoszoną pracę do 31 grudnia i spełniły wszystkie warunki zabawy wybiorę jedną osobę, która otrzyma nagrodę w postaci zestawu do haftu. Pamiętajcie też, że w przypadku osób, które ukończyły prace do końca roku, podsumowanie linkujemy dwa razy – tutaj i pod ostatnim postem podsumowującym, który pojawi się styczniu 2021. 

UWAGA! Ze względu na ograniczenia techniczne Inlinkz linkowanie zostało zamknięte wcześniej. Wszystkie osoby, które nie dodały wpisów automatycznie proszone są o kontakt drogą elektroniczną: kontakt@kreatywna.tv – będę dodawać wpisy ręcznie. 

 

Nowy haft na Nowy Rok 2020

– SKOŃCZONE PRACE –

  1. Iwona Walkowiak (Instagram)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments