Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Stało się! Dodarliśmy do ostatniego podsumowania zabawy Nowy haft na Nowy Rok 2020. Bardzo serdecznie zapraszam do linkowania grudniowych postępów oraz podsumowania (wszystko w jednym poście) poniżej. Szczegółowe informacje dotyczące ostatniego linkowania znajdziecie w regulaminie zabawy, więc jeśli macie jakieś wątpliwości, to zajrzyjcie do tego wpisu. A zanim przyjdziemy do linkowania, to przypominam wszystkim hafciarkom, które ukończyły prace w 2020 roku o konieczności podlinkowania wpisu ze skończonym haftem w osobnym poście Nowy haft na Nowy Rok 2020: Skończone prace. Dzięki temu będziecie miały szansę na dodatkową nagrodę.

Właśnie… nagrody… W całym przedświątecznym rozgardiaszu zapomniałam pokazać jakie nagrody dla Was przygotowałam. Otóż, czekają na Was dwa kolejne zestawy do haftu z serii Kwiaty dla hafciarki firmy Magic Needle. Tym razem są to maki lilie. 

Mam nadzieję, że spodobają się Wam te zestawy, a praca nam nimi przyniesie wiele radości. Tymczasem przypominam, że laureatki zabawy poznamy 15 stycznia – tego dnia na blogu pojawi się wpis z podsumowaniem zabawy. Zaglądajcie więc tego dnia na bloga 😉 A jeśli polubiłyście nasze wspólne wyszywanie, to bardzo serdecznie zapraszam Was do kolejnej odsłony naszego wspólnego wyszywania! Na blogu właśnie ruszyły zapisy do trzeciej edycji zabawy Nowy haft na Nowy Rok.

Nowy haft na Nowy Rok

– GRUDZIEŃ 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 12 STYCZNIA 2021 r. (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.

3 KOMENTARZE

  1. Cudne nagrody Mam nadzieję, że dopisze mi szczęście
    Dziękuję za ten cały rok wspólnej zabawy i już zgłosiłam się do kolejnej edycji ✌️

  2. Aniu
    bardzo dziękuję za wspólną zabawę, za organizację, za mobilizację. Niestety tym razem nie dałam rady ukończyć zabawy razem z Wami. Życie. Ale podglądam efekty u uczestniczek zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here