Haul zakupowy (cz. I)

5
720

Raz na jakiś czas pozwalam sobie na małe, zakupowe szaleństwo. A jak dobrze wiecie od czerwca do połowy września walczyłam z remontem i całym poremontowym sprzątaniem. W trakcie tego rozgardiaszu pomyślałam, że miło byłoby zrobić sobie kreatywny prezent, który czekałby na zakończenie pac. Wszystko to, co kupiłam od tego momentu lądowało w pudełku, które czekało na moment, kiedy już wszystko wróci do normy i będę mogła cieszyć się jego zawartością. 

Taka chwila przyszła w zeszłym tygodniu, wreszcie z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystkie meble stoją już na swoim miejscu, a wszystkie przydasie są już pięknie poukładane w szufladach, więc wreszcie wiem gdzie co jest. O ile do haftu wróciłam już wcześniej, to scrapbooking musiał poczekać dopiero do końca września. Naprawdę jestem przeszczęśliwa, bo wreszcie mogę swobodnie robić to, co chcę, nie muszę wiecznie niczego szukać, ani przekładać na kolejne kupki. No i mogłam otworzyć moje pudełko! 

Dziś zapraszam Was do obejrzenia pierwszej części mojego gigantycznego zakupowego szaleństwa 🙂 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa Staniec-Januszek
6 lat temu

Wspaniały prezent sobie zrobiłaś 🙂 Ciekawa jestem, co jest w drugiej części 🙂

KreatywnaTV
Reply to  Ewa Staniec-Januszek
6 lat temu

W drugiej części będą same scrapbookingowe rzeczy 😀

Małgorzata Zoltek
6 lat temu

Fajne zakupy.

KreatywnaTV
Reply to  Małgorzata Zoltek
6 lat temu

Dzięki 🙂

Hafty J&P
6 lat temu

Świetne zakupy 🙂