Dziś mamy 16 marca, a to oznacza, że najwyższy czas wyłonić zwycięzcę konkursu Witaj wiosno! Dziękuję wszystkim za udział i nadesłanie tylu kreatywnych pomysłów. Naprawdę wybór nie był łatwy i najchętniej obdarowałabym wszystkie uczestniczki pudełeczkami. Mam nadzieję, że kiedyś to mi się uda 😉

Ale przejdźmy do wyników. Nagrodę główną, czyli pudełeczko wypełnione hafciarskimi różnościami i nie tylko trafi do Hanulka, która wymyśliła nazwę CraftBox. Pomysł jest tak trafiony, że to i wszystkie następne pudełeczka będą się właśnie tak nazywać. 

Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie nagięła zasad, nawet tych, które sama ustaliłam 😉 Ponieważ Ignezja nadesłała bardzo podobne propozycje, choć nieco później niż Hania, to również dla niej przygotowałam małe, hafciarskie conieco.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestniczkom za udział w zabawie, a laureatki proszę o nadesłanie e-mailem (kontakt.kreatywantv@gmail.com) adresów, pod które mam wysłać nagrody 🙂 

Ania 🙂 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hanulek
7 lat temu

Aniu, dziękuję z całego serca!!!
Lecę pisać maila 😀

pomieszane-poplątane
7 lat temu

Gratulacje dla dziewczyn:)

Chranna
7 lat temu

Gratuluję Zwyciężczyniom!!!
I dziękuję za emocjonującą zabawę
🙂

Iventi
7 lat temu

Gratulacje dziewczyny!

Iventi
7 lat temu

Gratulacje dziewczyny!

Judyta Z.
7 lat temu

Super pomysł gratulacje :*

Renata Pawlicka
7 lat temu

Gratiulacje dla dziewczyn 🙂

Katarzyna G
7 lat temu

Gratulacje dziewczyny!!!

Agnieszka R
7 lat temu

Nazwa krótka i rzeczowa, po prostu suuuper !! Gratuluję dziewczyny ( Hanulek i Ignezja) , a Tobie Aniu dziękuję za możliwość wzięcia udziału w zabawie 🙂 Pozdrawiam serdecznie .

violka
7 lat temu

Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom 🙂