Nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale naprawdę bardzo się cieszę, że wrzesień już się skończył. Uwielbiam ten miesiąc, ale w tym roku naprawdę dał mi w kość i to aż do ostatniego dnia. Okazało się bowiem, że nie znoszę już tak dobrze, jak przed laty, kumulacji strasu i mój organizm odmówił współpracy. Ostatnich dziesięć dni to dla mnie czarna dziura, brutalnie wyrwany z życiorysu czas :/

Dziś już czuję się znacznie lepiej i powoli mogę wrócić do codziennych obowiązków. Nawet trochę się wkurzam na to, że bezpowrotnie straciłam ponad tydzień, więc naprawdę jest już ze mną dobrze 😉 Czas więc nadrobić wszystkie zaległości, a zacznijmy od Wymianki na Dzień Kawy, zorganizowanej przez Kasię z Krzyżykowego szaleństwa. Moja paczuszka poleciała do Magdy, a ja otrzymałam wspaniały upominek od Sylwii.

Po otwarciu paczki aż zaniemówiłam na widok tych wszystkich wspaniałości 🙂 Jako pierwsze trafiło w moje łapki śliczne wiklinowe serduszko, które już znalazło swoje miejsce w moim gabinecie.

Dalej znalazłam słodkości, kawę, mulinki (oczywiście w kawowych odcieniach), niesamowite bazy kartkowe, granatową aidę i bazę pod zakładkę. Muszę przyznać szczerze, że ostatnio myślałam o granatowej aidzie i naprawdę strasznie ucieszyłam się na jej widok, Sylwia chyba potrafi czytać w myślach 🙂

I jeszcze zbliżenia na cudne bazy kartkowe, z których chyba zrobię karty do mini albumu 🙂

Ale to jeszcze nie wszystko 😀 W paczuszcze znalazłam też przecudowny magnesik z filiżanką kawy 🙂

Całość dopełnia przepiękna, kawowa karteczka, od której naprawdę nie można oderwać oczu 🙂

Droga Sylwio, bardzo serdecznie dziękuję Ci za ten wspaniały upominek! Naprawę sprawiłaś mi ogromną radość 🙂 
Ania 🙂
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here