Kolejny tydzień za nami, a to oznacza, że czas na pokazanie postępów 🙂 Róża rośnie naprawdę powoli, ale jakoś szczególnie mi ni to przeszkadza. Ten długo wyczekiwany i jeszcze dłużej odkładany projekt sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego delektuję się każdym krzyżykiem. Oczywiście mogłabym trochę przyspieszyć, ale naprawdę w tym momencie nie chcę się spieszyć, ani niczego sobie narzucać, to ma być 100% przyjemności.

 

Od ostatniej prezentacji haftu skończyłam pierwszy listek i zaczęłam kolejny. Oczywiście bardziej logiczne byłoby zrobienie listka po lewej stronie, wtedy mogłabym już trochę przesunąć tamborek, ale byłam tak strasznie ciekawa innych kolorów, że poszłam w drugą stronę. Muszę jednak dzisiaj zabrać się za ten brakujący liść, żeby później już do niego nie wracać.

Podobają mi się nowe odcienie zieleni, bardzo ożywiają ten fragment, choć obecnie jest ich śladowa ilość 😉 Jednak na początku nie byłam tak optymistycznie nastawiona, mało tego byłam przerażona, bo wydawało mi się, że to nie te kolory. Wszystko przez nocne wyszywanie (dobrze po północy) i sztuczne światło. Na szczęście rano okazało się, że wszystko jest w porządku 🙂

Ostatnio w weekendy mam mało czasu na krzyżyki, słońce pięknie świeci, a w domu i ogrodzie zawsze znajdzie się coś do zrobienia, doktorat zresztą też pochłania mnóstwo czasu. Chyba złamię weekendowe postanowienie i popracują trochę nad różą w ciągu tygodnia.

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Zoltek
6 lat temu

Haftowanie zielników to sama przyjemność.

KreatywnaTV
Reply to  Małgorzata Zoltek
5 lat temu

Potwierdzam! 😀

Margonitka
6 lat temu

Przyjemności zdecydowanie trzeba celebrować. Są wtedy jeszcze bardziej przyjemne. Może i powoli rośnie ta róża, ale na pewno rośnie perfekcyjnie. A jeśli chodzi o weekendowe postanowienia. Myślę, że w tym przypadku nawet rozgrzeszenia nie będziesz potrzebować, jak je złamiesz.
Pozdrawiam Małgosia.
margoinitka.pl

Ela 17
6 lat temu

Początek już ślicznie wygląda.

KreatywnaTV
Reply to  Ela 17
5 lat temu

Dziękuję:)

Ewa Staniec-Januszek
6 lat temu

Tak delikatny i piękny to jest haft, że każdy krzyżyk jest zachwycający 🙂

KreatywnaTV
Reply to  Ewa Staniec-Januszek
5 lat temu

Uwielbiam ten projekt! Jest tak cudownie dopracowany, że ja też przy każdym krzyżyku wzdycham w zachwycie 🙂

Dorota
6 lat temu

Kochana hafcik zapowiada się ślicznie..:) Powolne wyszywanie to sama przyjemność.. 🙂

KreatywnaTV
Reply to  Dorota
5 lat temu

Oj, tak 🙂 Idzie mi powoli, ale naprawdę mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, rozkoszuję się każdą minutą z tym projektem 🙂