Skrapowisko 2016

3
752
Skrapowisko 2016
Skrapowisko 2016

Siedzę sobie właśnie z kubkiem gorącej herbaty, wielgachną, papierową torbą na kolanach i w tym momencie jestem naprawdę szczęśliwa 🙂 Uwielbiam poranki po dniach pełnych emocji i pozytywnej energii, kiedy jeszcze się przeżywa wydarzenia ostatnich godzin, a z drugiej strony już się tęskni. Wczoraj w Łodzi odbyło się kolejne Skrapowisko, czyli kreatywne spotkanie miłośników scrapbookingu i co du dużo pisać, jestem po prostu zachwycona i trochę oszołomiona, bo tylu scrapowych wspaniałości i pozytywnie zakręconych ludzi na jednym metrze kwadratowym jeszcze nie widziałam 😉  

Organizatorzy i wystawcy spisali się na medal, w gąszczu scrapowych wspaniałości naprawdę można było przepaść. Spustoszenie w portfelu jest, ale nie żałuję 🙂 Udało mi się kupić same wspaniałe rzeczy, a także poznać nowe marki i sklepy. Żałuję tylko, że nie zapisałam się na żadne warsztaty, bo po pierwsze zagapiłam się i wszystkie miejsca były już zajęte, a po drugie nie myślałam, że spędzę tam tyle czasu. Ostatnio pojęcie wolnego czasu stało się u mnie totalną abstrakcją. Nawet teraz, między słowami, zastanawiam się, jak zdążyć ze wszystkim na jutro, więc myślałam, że nie znajdę wolnej chwili na warsztaty i tylko wpadnę na szybkie zakupy. 

Jednak, kiedy weszłam na salę, to zapomniałam o wszystkim. Krążyłam między stoiskami, rozglądałam się i chłonęłam kreatywne fluidy. Przez cały czas nie zerknęłam ani razu na zegarek, co w moim przypadku jest naprawdę dziwne, a nawet niepokojące 😉 Porobiłam trochę zdjęć, nagrałam wideo, a gdy się upewniłam, że wystarczy mi materiału na bloga i kanał zabrałam się za najprzyjemniejszą część, czyli zakupy 🙂 Oj, było w czym wybierać, oj było… Chyba każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od podstawowych przydasi po ekskluzywne zestawy dziurkaczy, czy papierów, było nawet stoisko z rozmaitymi elementami dekoracyjnymi z metalu i półfabrykantami do wyrobu biżuterii.

Oczywiście kwiatów, tekturek, papierów, wykrojników, czy stempli w dużych ilościach też nie zabrakło 😉

Przyznam szczerze, że na wczorajszym Skrapowisku można było wydać całą pensję na raz i nie byłoby to zbyt trudnym wyczynem 😉 Podobno ratunkiem dla portfela były wcześniejsze, rozsądne zakupy w sklepach internetowych i jedynie odbiór zamówienia na miejscu. Ja zdecydowanie poszalałam i gdyby impreza trwała kolejny dzień, to na pewno bym tam wróciła. O moich zakupach dzisiaj nic nie powiem, bo zaraz zabieram się za nagrywanie. W drugiej połowie tygodnia wypatrujcie nowego filmiku na kanale.

Ogromnym atutem tego wydarzenia nie był tylko bogaty asortyment wystawców, warsztaty, darmowe pokazy, czy nowe miejsce, ale przede wszystkim genialna atmosfera, którą stworzyli fenomenalni ludzie. Jeśli jeszcze nigdy nie byliście na Skrapowisku, to z czystym sumieniem polecam to wydarzenie, a już czekam na przyszłoroczną edycję. 

 

Ania

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irena Kaleta
7 lat temu

Moje odczucia są dokładnie takie same – to ludzie budują klimat. To było bardzo przyjemne móc uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękuję i polecam wszystkim. Do zobaczenia za rok? 🙂

Przyda sie
7 lat temu

Oj tak! To był dzień pełen emocji!

Bea
Bea
7 lat temu

Bardzo dziękujemy za tak miły odbiór naszej imprezy! Wspaniała relacja! Pozdrawiam!