Wreszcie zabrałam się za świąteczne kartki! Napisałam “wreszcie”, bo mam wrażenie, że wszyscy już dawno zaczęli karteczkowe przygotowania do świąt, tylko nie ja. Wczoraj udało mi się znaleźć trochę czasu, więc z ogromną radością rozłożyłam się z całym moim kramem i zaczęłam tworzyć.

Na pierwszy ogień poszły kawałki świątecznych papierów, które zostały z zeszłego roku. To chyba była jakaś kolekcja z Galerii Papieru, ale nie jestem całkowicie pewna, bo nigdzie nie zachował mi się pasek z nazwą arkusza. Zawsze na początku sezonu, zanim jeszcze w sklepach pojawią się nowe kolekcje, lubię wykorzystywać to, co mam, a potem już zaczynam szaleć na całego.

Tym razem postanowiłam zrobić coś zupełnie innego, niż zazwyczaj i wybrałam patchworkowy wykrojnik, który w takich resztkowych projektach sprawdza się idealnie. A żeby było bardzo świątecznie i zimowo wybrałam srebrny, brokatowy papier, o którym opowiadałam Wam w moim mega wielkim szaleństwie zakupowym (klik).

 

I wiecie co? Te brokatowe arkusze cą cudowne! Świetnie się wycinają wykrojnikami, jest na nich widoczny embossing, a po zrobieniu kartki pracowania, ani maszynka, nie wyglądają tak, jakby wybuchło nm opakowanie brokatu. Ale to wszystko nic w porównaniu z efektem, jaki daje ten papier, on się tak niesamowicie pięknie skrzy, że aż oczu od niego nie można oderwać. To jest naprawdę niesamowite! Szkoda, że aparat nie jest w stanie oddać tego magicznego efektu.

Trochę czasu zajęło mi wklejanie wszystkich elementów, ale efekt jest naprawdę ciekawy, więc warto poświęcić kilka dodatkowych minut na ułożenie wszystkich kawałków układanki.

Na początku napisałam, że wyszłam trochę z mojej strefy komfortu, bo nie tylko wykorzystałam nietypowy wykrojnik, ale także nie zamieściłam żadnego napisu na samej kartce, co jest u mnie nowością. Cieszę się, że to zrobiłam, bo udało mi się przekonać do czegoś nietypowego dla mnie. Eksperymenty są fajne!

 

Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.

22 KOMENTARZE

  1. Przepiękna kartka 🙂 Troszkę tego błysku papieru widać też na zdjęciach 🙂 Ale żałuję, że nie mogę zobaczyć tego na żywo 😉
    Dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapAndMe 🙂

    • Dzisiaj będę nagrywać film na kanał i spróbuję nagrać też osobny materiał z karteczką, może w ten sposób lepiej uchwycę jej błysk 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂

  2. Bardzo ciekawa "geometryczna" karteczka z pięknie błyszczącą się śnieżynką 🙂 Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Sklepiku Gosiu – DT Danfi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here