Przegląd prasy: The World of Cross Stitching nr 250

5
390

Od kilku dni zabieram się za film z moimi hafciarskim planami na kolejnych 365 dni i jakoś zebrać się nie mogę. A całą sprawę pogarszają najnowsze wydania hafciarskich gazetek, bo po ich przejrzeniu z ręką na sercu mogę powiedzieć, że najchętniej wzięłabym na warsztat wszystkie wzory. Nie inaczej jest ze styczniowym numerem The World of Cross Stitching, który również uważam za bardzo udany. Recenzenckim obowiązkiem jest wskazanie minusów i niedociągnięć, ale w tym przypadku naprawdę nie mam się do czego doczepić, mimo najszczerszych chęci. 

Całe wydanie jest pięknie opracowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a wzory naprawdę zachwycają. Na mojej liście “Do wyhaftowania” już znalazły się karteczkowe wzorki, bo w tym roku mam zamiar wysyłać haftowanie życzenia; kuchenny wzór, który idealnie będzie pasować do mojej kuchennej galerii, choć nie wiem, czy w tym roku uda mi się go zacząć; na kwiaty z zawieszek 3d też już mam pomysł; kusi mnie również sampler, mimo, że nie jest w moim stylu. Nad tym ostatnim projektem muszę jeszcze pomyśleć. 

Tymczasem idę na ostatni w tym roku spacer, pomyśleć nad moimi hafciarskimi planami na 2017 rok 🙂 Film z najnowszym wydaniem The World of Cross Stitching już na Was czeka na kanale, zapraszam też do obejrzenia poprzedniego materiału z Cross Stitch Gold w roli głównej 🙂 A po więcej gazetek i hafciarskich przdasi zapraszam do pasmanterii HaftiX 🙂 

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here