Przegląd najnowszej kolekcji Studio Light

8
394
Przyznaję, że mam kilka słabości, nie tylko namiętnie gromadzę zestawy do haftu i generalnie najrozmaitsze wzory, ale też chomikuję bloczki z papierami od Studio Light. Uwielbiam ich projekty, a fakt, że niektóre kolekcje można znaleźć w lokalnej hurtowni papierniczej, jeszcze tylko pogarsza sprawę. Na początku miesiąca pojawiła się przedsprzedaż najnowszej kolekcji – Summer Feelings – i oczywiście nie mogłam sobie odmówić przyjemności zakupu tych cudowności. Po raz kolejny nie zawiodłam się na tej firmie i jak zawsze byłam i wciąż jestem oczarowana papierami, jakie znalazły się w bloczkach. A ponieważ moją misją i celem na blogu oraz kanale jest pokazywanie i recenzowanie różnych produktów, nagrałam mały przegląd kolekcji.

 

Mam nadzieję, że nagranie będzie pomocne dla osób, które zastanawiają się nad zakupem tych papierów. Tymczasem zmykam do moich zamówień. Miłego weekendu!

 

Ania
 

P.S. Arkuszy z die-cutami jest znacznie więcej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

8 KOMENTARZE

  1. Wow 🙂 W ogóle się nie znam na scrapowaniu, ale te papiery są prześliczne, w moich ulubionych kolorach 🙂 Chciałabym zobaczyć coś, co z nich zrobisz 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here