Nowy haft na Nowy Rok
Nowy haft na Nowy Rok

Kolejny miesiąc zabawy Nowy haft na Nowy Rok za nami! Mam wrażenie, że z tygodnia na tydzień czas pędzi coraz szybciej. Jednego dnia mamy początek miesiąca, a już kolejnego zbliżamy się do jego końca. Po prostu czyste szaleństwo 😉

Co u mnie?

Kwiecień był dla mnie dziwnym miesiącem, w którym działo się naprawdę bardzo dużo. Trudno było o spokojne dni, ciągle trzeba było gdzieś jechać, coś załatwić, złożyć jakieś papiery, zrobić zakupy, ogarnąć wszystko na święta, uporać się z zaległościami na drugim blogu, etc. Wieczorami najzwyczajniej na świcie brakowało czasu i siły na hafty. 

Moja hafciarska wena twórcza też gdzieś zaginęła i jakoś przez większą część miesiąca nie miałam ochoty na hafty. W efekcie w pracach zgłoszonych do zabawy Nowy haft na Nowy Rok nie pojawił się nawet jeden krzyżyk. Przyznam szczerze, że sama jestem zdziwiona tym brakiem postępów. Cóż, tak po prostu wyszło. Teraz trzeba zrobić wszystko, by kolejny miesiąc był o wiele lepszy. 

Przypominam, że zgodnie z regulaminem zabawy dopuszczalne jest pominięcie jednej publikacji postępów. Każdy może mieć słabszy miesiąc i nie ma w tym nic złego.

Kreatywny Newsletter

Pamiętacie newsletter, który pojawił się na blogu kilka miesięcy temu i przyniósł więcej szkód, niż pożytku? Formularz zapisu na stronie głównej wygenerował tyle błędów, że blog przez kilka dni prawie nie funkcjonował. Naprawdę sporo czasu zajęło mi uporanie się z tym wszystkim, ale na szczęście udało się i strona główna już działa bez zarzutu.

Tymczasem sam newsletter zniknął ze strony na dobre i to nie tylko ze względu na problemy techniczne. Drugą przyczyną były ukryte koszty utrzymania newslettera, które pojawiły się już przy drugim rachunku. Miesięczna opłata została niemalże podwojona, a to był dopiero drugi miesiąc. Nie lubię takich zagrywek, więc zdecydowałam się usunąć bazę danych oraz konto i rozwiązać umowę.

Nie oznacza to jednak, że porzuciłam pomysł Kreatywnego Newslettera. Co to, to nie 😉 Newsletter powraca, ale za pośrednictwem innego usługodawcy (MailerLite), na o wiele bardziej korzystnych warunkach. Do newslettera możecie się zapisać na osobnej stronie klikając w poniższy link lub zdjęcie. 

 

>>Kreatywny Newsletter – zapis <<<

 

Kreatywny Newsletter - zapis
Kreatywny Newsletter – zapis

Poprzednia baza danych została w całości usunięta, a co za tym idzie zapisy na poprzedni newsletter również. Z tego względu musicie zapisać się jeszcze raz do nowego Kreatywnego Newslettera. 

Co będę wysyłać?

Szczegóły dotyczące newslettera pojawią się w odrębnym poście, jednak już teraz mogę Wam obiecać, że nie będę zasypywać Waszych skrzynek spamem. W newsletterze znajdziecie ciekawostki, inspiracje, informacje o aktualnych zabawach  oraz konkursach (hafciarskich i nie tylko), przypomnienia o terminach moich zabaw, bezpośrednie linki do miesięcznych podsumowań, powiadomienia o ciekawych wpisach na blogu, kody rabatowe, etc. 

Mam nadzieję, że spodoba się wam ta forma komunikacji. Tymczasem przejdźmy do aktualnego podsumowania naszej zabawy. Jestem bardzo ciekawa waszych postępów 🙂

 

Nowy haft na Nowy Rok

– KWIECIEŃ 2019 –

Przypominam, że postępy linkujemy do 10 maja (włącznie) za pomocą poniższego formularza. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

 

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

(aktualizacja – 9 maja 2019 r.)

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Menia
4 lat temu

Aniu teraz wena wróci zapewne . Wszystko potrzebuje czasu . Trzymam kciuki

Karolina
4 lat temu

U mnie też widoczne są małe postępy w hafcie do zabawy. Muszę się bardziej zmobilizować, bo nie skończę haftu na czas!

violka
4 lat temu

Kwiecień rzeczywiście nie sprzyjał haftowaniu i u mnie. Jeszcze się trochę łudzę, że 2. połowa maja będzie lepsza pod tym względem, czego i Tobie życzę 🙂

trackback
3 lat temu

[…] w zasadzie nie ma się czym chwalić ale że to ostatni dzień na prezentację postępów w Nowym hafcie na Nowy Rok,to trzeba się wywiązać i podrzucić żabce te mizerne postępyMuszę się przyznać że trochę […]