Nowy haft na Nowy Rok 2021
Nowy haft na Nowy Rok 2021

Czas na pierwsze podsumowanie w trzeciej edycji zabawy Nowy haft na Nowy Rok! Muszę przyznać szczerze, że ostatnich 31 dni minęło mi z prędkością światła. Przecież całkiem niedawno zapraszałam do udziału w zabawie, dopiero co ruszyły zapisy, a tu już przyszedł czas na linkowanie postępów. Mam nadzieję, że styczeń upłynął wam w zdrowiu i spokoju, a na tamborach sporo przybyło.

A co u mnie? W styczniu działo się naprawdę sporo, a przez to nie udało mi się znaleźć tyle czasu na krzyżyki ile chciałam, ale i tak nie jest najgorzej. W tym roku pracuję nad obrazem Following a Miracle, który roboczo nazywam Alicją w Krainie Czarów. Ten haft urzekł mnie już jakiś czas temu, ale cierpliwie czekał na swoją kolej i wreszcie się doczekał. Wzór jest naprawdę bardzo ciekawy, a na dodatek jego kolorystyka jest cudna, dzięki temu każdy krzyżyk to czysta przyjemność. Byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że wciąż się mylę i połowę z tego, co wyhaftuję muszę wypruć i haftować od nowa. Jeszcze nigdy nie zrobiłam tylu błędów na jednym hafcie, to prawdziwy rekord.

Efekt był taki, że w pewnym momencie odłożyłam haft na kilka dnia, a potem okazało się, że mamy ostatni dzień miesiąca i trzeba nadrobić zaległości. Na szczęście hafciarska wena dopisała i ostatniego dnia udało mi się wyhaftować tyle, ile zakładałam czyli 10% wzoru.

Nowy haft na Nowy Rok - styczeń 2021
Nowy haft na Nowy Rok – styczeń 2021

Na tamborku powoli wyłania się zaczarowany las i to w cudnej kolorystyce. Jest tu sporo łączonych kolorów, dzięki temu wzór już na tym etapie prezentuj się naprawdę ciekawie. Więcej o tym hafcie i moim małym, hafciarskim maratonie zobaczycie w nowym vlogu, który pojawi się na kanale w sobotę. Jeśli jeszcze nie subskrybujecie mojego kanału, to bardzo serdecznie Was do tego zachęcam, w tym roku będzie się tam pojawiać więcej hafciarskich filmów, więc tam również warto zaglądać > kanał KreatwnaTV.

A teraz przejdźmy do Waszych postępów! Jestem bardzo ciekawa ile krzyżyków przybyło na tamborach w pierwszym miesiącu zabawy 🙂Nowy haft na Nowy Rok

– STYCZEŃ 2021 –

Wpisy z postępami linkujemy do 11 LUTEGO (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments