Nowy haft na Nowy Rok 2020

Czas na ostatni wpis w ramach zabawy Nowy haft na Nowy Rok 2020. Dziś ostatecznie kończymy drugą odsłonę naszego wspólnego wyszywania i już za chwilę poznamy laureatki ostatniej edycji zabawy. 2020 był dla nas wszystkich bardzo wyboistym czasem, ale mam nadzieję, że mimo wszystko dobrze się bawiłyście i zdecydujecie się zapisać do kolejnej odsłony akcji. Tymczasem bardzo serdecznie Wam dziękuję za udział w tej edycji zabawy, za wytrwałość i każde miłe słowo. Dziękuję za wspólnie spęczony czas 🙂

A teraz przejdźmy do nagród! W tym roku wybrałam dla Was dwa kolejne dwa zestawy do haftu z serii Kwiaty dla hafciarki. Pierwszy zestaw wylosowałam spośród wszystkich uczestniczek zabawy, które spełniły warunki opisane w regulaminie, natomiast drugi spośród tych z Was, które ukończyły prace. Przejrzałam wszystkie wpisy oraz pocztę, żeby mieć pewność, że nikogo nie pominęłam. Wszystko starannie odnotowałam i wylosowałam dwie osoby.Nie będę Was już dłużej trzymać w niepewności, przejdźmy do wyników. Pierwszy zestaw do haftu (maki) wędruje do Pauliny, która prowadzi profil na Instagramie @lawudaj.

Natomiast drugi zestaw (lilie) za ukończenie pracy w terminie trafi do Kasi z  bloga Krzyżykowe szaleństwo.

Nowy haft na Nowy Rok: Laureatki

Nowy haft na Nowy Rok: Laureatki

Gratulacje!!!

Laureatki proszę o kontakt drogą elektroniczną: kontakt@kreatywna.tv 🙂

Gratuluję jeszcze raz pozostałym uczestniczkom zabawy i serdecznie zapraszam do udziału w trzeciej edycji wspólnego wyszywania. Wpis ze szczegółowymi informacjami oraz aktywnymi zapisami do zabawy Nowy haft na Nowy Rok 2021 znajdziecie w aktualnościach bloga. Do końca zapisów zostało już tylko kilka dni, więc jeśli zastanawiacie się nad udziałem w zabawie, to nie czekajcie dłużej i zapiszcie się już dziś!

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
2 lat temu

Dwa razy czytałam posta bo nie wierzyłam oczom.
Bardzo się cieszę i dziękuję za szczęśliwe dla mnie kliknięcie 🙂

Kinga
2 lat temu

Gratulacje dla dziewczyn 🙂

Paulina
Paulina
2 lat temu

Bardzo się cieszę, wygrana dla mnie to duże,ale miłe zaskoczenie, pozdrawiam wszystkie uczestniczki 🙂