Nowy haft na Nowy Rok 2020

Czas na kolejne podsumowanie sierpnia w całorocznej zabawie Nowy haft na Nowy Rok 2020. Tym razem czas na linkowanie postępów jest nieco dłuższy, bo aż do 29 września. Mam nadzieję, że zdążycie z linkami, a jeśli pojawi się jakiś problem, to koniecznie dajcie znać w komentarzach lub wysyłajcie maile. Jestem bardzo ciekawa jak Wam poszło w sierpniu. 

Tymczasem ja powoli wracam do siebie i postaram się już nie znikać, bo wiem, że takie przerwy w zabawie są niekomfortowe i najzwyczajniej w świecie wkurzające. Przepraszam Was bardzo za wszystkie zawalone terminy i brak odpowiedzi z mojej strony. Niestety ten rok daje mi tak mocno w kość, że po prostu nie daję rady. Miałam nadzieję, że w 2020 wreszcie się wyciszę i osiągnę wewnętrzną równowagę, tymczasem dzieje się wszystko to, czego od zawsze się obawiałam. Znowu jest pod górę.

A co z trzmielami?

Niestety lawenda i trzmiele muszą chwilę poczekać. Zdecydowanie nie nadaję się teraz do haftu, moje rozedrganie sprawia, że nie mogę się skupić na pracy. Zdecydowanie muszę trochę odpocząć, nabrać dystansu do ostatnich wydarzeń i wrócić do normalnego rytmu, by wreszcie znowu zająć się haftowaniem. Mam jednak nadzieję, że już w październiku znowu chwycę za igłę. 

Mimo wszystko na blogu będzie się teraz dziać i zdecydowanie będą to miłe rzeczy. Już za chwilę pojawi się wpis, pod którym będzie można linkować skończone prace. Tak, część uczestniczek skończyła już zgłoszone do zabawy hafty, więc najwyższy czas na tego rodzaju wpis. Publikując ostatnie podsumowanie pamiętajcie tylko, żeby było zgodnie z regulaminem tegorocznej zabawy. A skoro o ukończonych pracach mowa, to najwyższy czas zacząć myśleć o nagrodach! Drugi wpis, który pojawi się na blogu będzie związany z nagrodami w zabawie. Koniecznie zaglądajcie na bloga, żeby dowiedzieć się więcej 😉

A teraz czas na linkowanie sierpniowych postępów!

 

Nowy haft na Nowy Rok

– SIERPIEŃ 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 29 WRZEŚNIA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
2 lat temu

Trzymam kciuki za postępy. Jeśli w przyszłym roku też będzie ta zabawa, to bardzo chętnie dołączę 🙂