Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Dziś pierwszy dzień sierpnia, a to oznacza, że przyszedł czas na kolejne podsumowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Nie wiem jak Wam, ale mnie lipiec minął dosłownie w mgnieniu oka. Niedawno publikowałam zaległe podsumowania, a tu już trzeba zabierać się za kolejne. Mało tego, powoli też trzeba zacząć myśleć nad tematyką zestawów do haftu dla laureatek zabawy. Chyba w tym roku zrobimy małą sondę, żebym mogła wybrać takie wzory, które będą Wam najbardziej odpowiadać. Co o tym sądzicie?

Tymczasem u mnie działo się sporo i to również na tamborku. W lipcu starałam się nadrobić hafciarskie zaległości, które ostatnio się nazbierały wręcz w kosmicznej ilości. Motywacją do takiego zrywu są oczywiście nowe wzory, które ostatnio pojawiły się w moich hafciarskich zasobach. Tak, znowu kupiłam zestaw do haftu i kilka wzorów w wersji elektronicznej. Choć zarzekałam się, że ograniczę się z hafciarskimi zakupami, to jednak moja silna wola okazała się zbyt słaba w obliczu cudnego wzoru z latarnią, peoniami czy jesienną dziewczynką. Ostatnio wskoczyły też na taborek kartkowe wzorki od Moniki (Igiełka-MB) z jednorożcami w roli głównej, więc zdecydowanie nie mogę narzekać na nudę.

Postępy są też na lawendzie. Otóż, wreszcie dotarłam do pierwszego trzmiela! Odcienie fioletu, choć piękne, to już trochę mnie znużyły. Z radością więc powitałam nowe kolory na kanwie. Sama lawenda już wygląda pięknie, ale trzmiel to prawdziwe mistrzostwo. Sposób rozpisania wzoru i doboru kolorów jest po prostu genialny – trzmiel wygląda jak żywy. Łatwo nie było, bo jest to fragment z dużą pikselozą i łączonymi kolorami, ale było warto. Zresztą zobaczcie same.

Nowy haft na Nowy Rok 2020 #7: Podsumowanie lipca
Nowy haft na Nowy Rok 2020 #7: Podsumowanie lipca

Niestety nie mam zdjęcia stanu wyjściowego z poprzedniego miesiąca, więc tym razem nie mogę pokazać miesięcznego przyrostu, ale Was gorąco zachęcam do wstawiania zdjęcia z poprzedniego podsumowania. A jak wygląda sytuacja u Was? Sporo krzyżyków przybyło w minionym miesiącu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach 😉

 

Nowy haft na Nowy Rok

– LIPIEC 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 10 SIERPNIA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here