Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Dziś pierwszy dzień sierpnia, a to oznacza, że przyszedł czas na kolejne podsumowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Nie wiem jak Wam, ale mnie lipiec minął dosłownie w mgnieniu oka. Niedawno publikowałam zaległe podsumowania, a tu już trzeba zabierać się za kolejne. Mało tego, powoli też trzeba zacząć myśleć nad tematyką zestawów do haftu dla laureatek zabawy. Chyba w tym roku zrobimy małą sondę, żebym mogła wybrać takie wzory, które będą Wam najbardziej odpowiadać. Co o tym sądzicie?

Tymczasem u mnie działo się sporo i to również na tamborku. W lipcu starałam się nadrobić hafciarskie zaległości, które ostatnio się nazbierały wręcz w kosmicznej ilości. Motywacją do takiego zrywu są oczywiście nowe wzory, które ostatnio pojawiły się w moich hafciarskich zasobach. Tak, znowu kupiłam zestaw do haftu i kilka wzorów w wersji elektronicznej. Choć zarzekałam się, że ograniczę się z hafciarskimi zakupami, to jednak moja silna wola okazała się zbyt słaba w obliczu cudnego wzoru z latarnią, peoniami czy jesienną dziewczynką. Ostatnio wskoczyły też na taborek kartkowe wzorki od Moniki (Igiełka-MB) z jednorożcami w roli głównej, więc zdecydowanie nie mogę narzekać na nudę.

Postępy są też na lawendzie. Otóż, wreszcie dotarłam do pierwszego trzmiela! Odcienie fioletu, choć piękne, to już trochę mnie znużyły. Z radością więc powitałam nowe kolory na kanwie. Sama lawenda już wygląda pięknie, ale trzmiel to prawdziwe mistrzostwo. Sposób rozpisania wzoru i doboru kolorów jest po prostu genialny – trzmiel wygląda jak żywy. Łatwo nie było, bo jest to fragment z dużą pikselozą i łączonymi kolorami, ale było warto. Zresztą zobaczcie same.

Nowy haft na Nowy Rok 2020 #7: Podsumowanie lipca
Nowy haft na Nowy Rok 2020 #7: Podsumowanie lipca

Niestety nie mam zdjęcia stanu wyjściowego z poprzedniego miesiąca, więc tym razem nie mogę pokazać miesięcznego przyrostu, ale Was gorąco zachęcam do wstawiania zdjęcia z poprzedniego podsumowania. A jak wygląda sytuacja u Was? Sporo krzyżyków przybyło w minionym miesiącu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach 😉

 

Nowy haft na Nowy Rok

– LIPIEC 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 10 SIERPNIA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


5 1 vote
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
2 lat temu

Piękne postępy!