Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Dziś mamy pierwszy dzień kwietnia, a to oznacza, że przyszedł czas na marcowe podsumowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Mam nadzieję, że u was wszystko  w porządku i ostatni miesiąc minął wam w miarę spokojnie, a na tamborach – mimo wszystko – przybyło sporo krzyżyków. 

U mnie marzec był czasem hafciarskiego zastoju, po prostu nie mogłam skupić się na wyszywaniu. Przez cały miesiąc postawiłam na lawendzie tylko 54 krzyżyki, co oznacza, że postępy są naprawdę mikroskopijne. Cóż, mam nadzieję, że kwiecień okaże się dla nas wszystkich łaskawy i hafciarska wena twórcza wróci. Tymczasem porównajmy postępy z lutego, które 1 marca prezentowały się następująco:

Nowy haft na Nowy Rok #2: luty 2020
Nowy haft na Nowy Rok #2: luty 2020

Natomiast 1 kwietnia haft wygląda tak:

Nowy haft na Nowy Rok #3: marzec 2020
Nowy haft na Nowy Rok #3: marzec 2020

Gdyby ktoś nie zauważył, to przybyło trochę krzyżyków przy zaparkowanej nitce 😉 No cóż, mam nadzieję, że za miesiąc będę mogła pokazać wam większe postępy. Ale już dosyć o moich nieszczęsnych 54. krzyżykach, jestem strasznie ciekawa jak wam poszło wyszywanie w marcu. Dajcie też znać w komentarzach co się dzieje u was i jak znosicie kolejny tydzień kwarantanny.

 

Nowy haft na Nowy Rok

– MARZEC 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 10 kwietnia (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


4 KOMENTARZE

  1. Cześć! U mnie życie toczy sie swoim rytmem, ze wzgledu na to, ze caly czas jestem na macierzyńskim, ale jakby nie bylo ciesze sie z kwarantanny, bo więcej osob w domu ze mną. Zobaczymy ile czasu moze nam wszystkim rwzem byc fajnie Hafciarskie pracę u mnie swoim rytmem sie tocza… Życzę wszystkim zdrowia!!

  2. Witam serdecznie. Moje haftowanie idzie mi dość sprawnie. To “przymusowe” siedzenie w domu zmusza do działania. Obwarowania i pogoda nie sprzyjają ani spacerom, ani porządkom w ogródku. Pozostają robótki. Więc tworzę.
    Pozdrawiam i życzę zdrówka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here