Nowy haft na Nowy Rok 2020
Nowy haft na Nowy Rok 2020

Wiecie, że to już przedostatnie podsumowanie w naszej zabawie? Druga odsłona zabawy Nowy haft na Nowy Rok powoli dobiega końca. Mam nadzieję, że prace nad zgłoszonymi haftami mają się już powoli ku końcowi, a jeśli nie to najwyższy czas włączyć turbo igiełkę. Trzymam za Was kciuki!

Nowy haft na Nowy Rok

– LISTOPAD 2020 –

Wpisy z postępami linkujemy do 12 GRUDNIA (włącznie), jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments