Nowy haft na Nowy Rok
Nowy haft na Nowy Rok

Dziś kończymy przygodę z pierwszą odsłoną zabawy Nowy haft na Nowy Rok. To był naprawdę niesamowity czas! Bardzo serdecznie Wam dziękuję za udział w tej akcji, za wytrwałość i każde miłe słowo. Dziękuję za wspólnie spęczony czas, mam nadzieję, że bawiłyście się dobrze 🙂 

Tymczasem nadszedł czas podsumowania i wyłonienia laureatek zabawy. Zgodnie z obietnicą przygotowałam dla Was dwa zestawy do haftu z serii Kwiaty dla hafciarki, pierwszy wylosowałam spośród wszystkich uczestniczek, które spełniły warunki zabawy, natomiast drugi spośród tych z Was, które ukończyły prace. Przejrzałam Wasze blogi i wpisy, a także moją pocztę, żeby mieć pewność, że nikogo nie pominęłam. 

W osobnym dokumencie stworzyłam listę uczestniczek i na jej podstawie rozlosowałam nagrody. Ze względu na szaleństwo o nazwie RODO  i fakt, że dla ułatwienia spisywałam także imię i nazwisko (tam, gdzie było to możliwe), zasłoniłam pozostałe pozycje na liście.

A teraz przejdźmy do nagród!

Pierwszy zestaw do haftu (róże) powędruje do Justyny (justa35) z bloga Moje nicnierobienie!

Nowy haft na Nowy Rok: LAUREATKI!
Nowy haft na Nowy Rok: LAUREATKI!

 

Natomiast drugi zestaw (peonie), za ukończenie pracy w terminie, trafi do Anny z bloga Hafty, koronki, sploty!

Nowy haft na Nowy Rok: LAUREATKI!
Nowy haft na Nowy Rok: LAUREATKI!

 

Gratulacje!!!

Laureatki proszę o kontakt drogą elektroniczną: kontakt@kreatywna.tv 🙂

Gratuluję jeszcze raz pozostałym uczestniczkom zabawy i serdecznie zapraszam do drugiej edycji wspólnego wyszywania. Wpis ze szczegółowymi informacjami oraz aktywnymi zapisami do zabawy Nowy haft na Nowy Rok 2020 pojawi się na blogu jutro.

13 KOMENTARZE

  1. Gratulacje . Dziękuję za zabawę. Coś się zagapilam. Nie zrobilam ostatniego wpisu…… trudno. Gapowe się placi. Jeden haft miałam skończony . Pozdrawiam Aniu

  2. Serdecznie dziękuję za wpólnie spędzony rok przy haftach i blogowej zabawie, którą zorganizowałaś! Jestem szczęśliwa, że udało mi się zdobyć nagrodę!
    Pozdrawiam wszystkie uczestniczki.
    Pozdrawiam cię, Aniu.
    Ania z “Hafty, koronki, sploty”

  3. Aż nie mogę uwierzyć….. Radość podwójna wygraną i ukończony obrazek. A i chęci na kolejną edycję….. Pozdrawiam i bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom zabawy.

  4. Gratuluję zwyciężczyniom! A także wszystkim, którzy wytrwali w zabawie do końca. I oczywiście organizatorce 🙂 Mnie niestety się nie udało wytrwać, ot, życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here