Nowy haft na Nowy Rok

Czas na podsumowanie października! Nie wierzę, że do końca zabawy Nowy haft na Nowy Rok został jeszcze tylko miesiąc. Za nami już prawie cały rok wspólnego wyszywania! Naprawdę trudno jest mi uwierzyć, że minęło już tyle miesięcy. Wciąż wydaje mi się, że dosłownie miesiąc temu wpadłam na pomysł tej zabawy. Czas jednak pędzi nieubłaganie, a to oznacza, że trzeba trochę przyspieszyć, żeby zdążyć z publikacją gotowej pracy w grudniu.

Zanim jednak przejdziemy do linkowania prac, warto jeszcze przypomnieć kilka terminów i zasad zabawy.

Terminy

  • 1 – 10 grudnia – linkowanie listopadowych postępów;
  • 11 – 15 grudnia – linkowanie postów podsumowujących;
  • 16 grudnia – wyłonienie laureatek zabawy.

Często pytacie w jakim terminie musi być ukończona praca – do 30 listopada czy 15 grudnia. Otóż, na ukończenie prac i publikację ostatniego wpisu mamy czas do 15 grudnia włącznie. Pisząc ten ostatni post pamiętajcie o pokazaniu rocznych postępów i podlinkowaniu wszystkich wpisów z postępami prac, tak żeby inne uczestniczki zabawy, jak również Wasi czytelnicy mogli łatwo wrócić do wcześniej publikowanych postów.

Wyniki

16 grudnia wieczorem poznamy laureatki. Przygotowałam dwie nagrody – pierwsza będzie rozlosowana wśród wszystkich osób biorących udział w zabawie, natomiast druga wśród tych uczestniczek, które ukończyły haft w regulaminowym czasie. Nagrody zostaną oczywiście rozlosowane wśród osób, które spełniły warunki zawarte w regulaminie zabawy. Natomiast osoby publikujące te same zdjęcia co miesiąc są skreślane z listy uczestników i nie biorą udziału w losowaniu nagród. 

Osoby, które biorą udział w zabawie za pośrednictwem Facebooka lub Instagrama proszę o przesłanie w grudniu podsumowania również mailem: kontakt@kreatywna.tv Jeśli macie jeszcze jakieś pytania związane z zabawą, to dajcie znać w komentarzach lub drogą mailową.

Kolejna edycja

Na koniec jeszcze jedna wiadomość, otóż na pewno na pierwszej edycji wspólnego wyszywania się nie skończy. Już dziś bardzo serdecznie zapraszam Was do udziału w drugiej odsłonie zabawy Nowy haft na Nowy Rok! Szczegółowe informacje oraz zapisy pojawią się na początku grudnia. Czasu do namysłu będzie sporo, bo podobnie jak w tym roku, w 2020 wyszywanie zaczniemy w styczniu. Idea zabawy też się nie zmieni – wybieramy haft, pracujemy nad nim przez cały rok i co miesiąc pokazujemy postępy. Oczywiście będą też nagrody. 

Tymczasem przejdźmy już do linkowania aktualnych postępów. Ja w tym miesiącu niestety nic nie pokażę, bo nowa praca pochłonęła mnie całkowicie i na hafty w minionym miesiącu najzwyczajniej zabrakło czasu. W dalszym ciągu oswajam się z moim nowym rozkładem tygodnia i jeszcze nie wszystko udaje mi się dobrze rozplanować w czasie. Mam jednak nadzieję, że w tym miesiącu będzie lepiej i uda mi się nadrobić ostatnie zaległości. Trzymajcie za mnie kciuki!

A jak Wam minął październik? Dużo krzyżyków przybyło na tamborkach?

 

Nowy haft na Nowy Rok

– PAŹDZIERNIK 2019 –

Ze względu na fakt, że post podsumowujący pojawił się w tym miesiącu później, wydłużam czas linkowania wpisów do 11 listopada (włącznie). Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tina
3 lat temu

Zostawiam prawie całą wiewiórę;) Pozdrawiam serdecznie:)

violka
3 lat temu

Pięknie dziewczynom idzie kończenie haftów 🙂
Ja zgłaszam swój udział w kolejnej edycji zabawy, a nawet jeszcze w następnej, bo wciąż mam dużo do zrobienia w moim UFO-ku.

Justa
Justa
3 lat temu

No fajnie….. skończyć obrazek i zapomnieć wstawić post podsumowujący – to ja potrafię 🙂 Brawo ja 🙁

Justa
Justa
Reply to  Ania | KreatywnaTV
3 lat temu

Poleciało na @