Nowy haft na Nowy Rok
Nowy haft na Nowy Rok

Nadszedł październik, a to oznacza, że czas na podsumowanie kolejnego miesiąca w zabawie Nowy haft na Nowy Rok. Mam nadzieję, że wrzesień był dla was udany i na tamborach sporo przybyło, bo do końca wspólnego wyszywania czasu coraz mniej. Zabawę kończymy 15 grudnia, czyli na skończenie prac mamy tylko trochę ponad dwa miesiące. 

Muszę przyznać szczerze, że absolutnie nie dociera do mnie fakt, że powoli zbliżamy się do podsumowania naszej zabawy. W tym roku działo się tyle, że czasem z trudem nadążałam za terminami. W tym miesiącu podsumowanie też pojawia się później, bo jeszcze trochę nie ogarniam mojego nowego rozkładu tygodnia. Nie oznacza to jednak, że nie myślę o haftach, wręcz przeciwnie! Po głowie chodzi mi już nawet kolejna odsłona zabawy. Jeśli znajdą się osoby, które zechcą przyłączyć się do wspólnego wyszywania, to w styczniu ruszymy z drugą odsłoną akcji. Pierwsze informacje o zabawie powinny pojawić się na przełomie listopada i grudnia, więc zaglądacie częściej w tym czasie na bloga.

Tymczasem wróćmy do aktualnej odsłony zabawy. Wiem, że są wśród nas osoby, które już ukończyły zgłoszone prace, dlatego w przyszłym tygodniu pojawi się wpis, pod którym będzie można linkować posty z podsumowaniem całej akcji i zdjęciami ukończonej pracy. Natomiast w najbliższy weekend zaprezentuję zestaw do haftu, który dla was wybrałam. Trochę mi to czasu zajęło, ale wreszcie zdecydowałam się na konkretny zestaw. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam i wzór przypadnie wam do gustu. Jeśli nie chcecie przegapić tej informacji, to koniecznie zapiszczcie się do Kreatywnego Newslettera (ramka w prawej kolumnie).

A teraz przejdźmy do podsumowania minionego miesiąca 🙂

Nowy haft na Nowy Rok

– WRZESIEŃ 2019 –

Ze względu na fakt, że post podsumowujący pojawił się w tym miesiącu później, wydłużam czas linkowania wpisów do 13 października (włącznie). Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

  1. Anielski zakątek
  2. niezbudka84 
  3. Kreatywne chwile

 

8 KOMENTARZE

  1. Mam wrażeniem jakbym dopiero co czytała na blogach o Twojej zabawie Aniu. W sensie na początku roku, a tu już szykuje się zakończenie.
    Ciekawa jestem kontynuacji zabawy 🙂

    • Ja też nie wiem jak to jest możliwe, że już przeleciał prawie cały rok. Przecież dopiero całkiem niedawno zaczynałam haft, a tu już trzeba podkręcić tempo, bo na horyzoncie widać koniec zabawy 😉 A co do kontynuacji, to obmyślam szczegóły i też muszę się z tym pospieszyć, bo już niedługo trzeba będzie ogłaszać kolejną edycję 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here