Wrzesień dopiero się zaczął, a już okazał się bardzo intensywnym miesiącem, a w dodatku obfitującym w ciekawe wydarzenia. Byłam już na pewnym spotkaniu zawodowym, dostałam (wreszcie!) zaproszenie na rozdanie dyplomów i oczywiście nie omieszkałam uczcić tej okazji nową parą butów, podjęłam decyzję o zakończeniu projektu, który realizowałam przez ostatnich 9 lat (normalnie kamień spadł mi z serca), a mój kanał na YouTube osiągnął 500 subskrypcji.

To ostatnie wydarzenie wprawiło mnie w tak dobry nastrój, że postanowiłam odrobinę zaszaleć i wykupiłam domenę dla bloga. Nad samą domeną nie musiałam się długo zastanawiać, bo od założenia bloga wiedziałam jak będzie ona wyglądać. Adres kreatywna.tv chodził za mną od pierwszego dnia istnienia tego miejsca, nawet logo, które powstało na samym początku, nawiązuje do nowej domeny.

Od dziś, wpisując do wyszukiwarki kreatywna.tv, zawsze wyskoczy Wam ten blog. Tak się z tego cieszę, że normalnie unoszę się przez cały dzień 10 cm nad ziemią. Kanał osiągnął kolejny próg, a blog ma wreszcie swój własny adres. Jest pięknie! 🙂

Ania 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Iwa
Iwa
4 lat temu

Gratulacje i żeby subskrypcje rosły w postępie geometrycznym!

KreatywnaTV
Reply to  Iwa
4 lat temu

Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć 😉