Za oknem właśnie sypie śnieg, a ja zamiast skupić się na pracy przez cały czas myślę o tym, co się wydarzyło w tym roku. Jeszcze nie czas na podsumowania, bo przecież przed nami jeszcze calutki miesiąc, w którym może zdarzyć się dosłownie wszystko, ale jednak wciąż nie mogę uwierzyć, że minęło już 11 miesięcy i tylko 31 dni dzieli nas od kolejnego roku. Grudzień, to dla mnie zawsze czas podsumowań, natomiast styczeń, to wielkie planowanie całego roku, a przynajmniej tych najistotniejszych punktów. 

W zeszłym roku stworzyłam w Hafciarni wirtualną galerię prac, które zostały ukończone w 2015 roku. Dzięki nadesłanym zdjęciom stworzyliśmy piękną i różnorodną galerię hafciarskich prac, która zachwyca, a także, a może przede wszystkim, inspiruje. Nie mogłam więc nie kontynuować tego projektu w tym roku, dlatego bardzo serdecznie chciałabym Was zaprosić do nadsyłania fotografii hafcików ukończonych w tym roku. Wiem, że część z Was ma na koncie naprawdę bardzo dużo skończonych projektów, dlatego prosiłabym tylko o podzielenie ich na mniejsze grupy i wysyłanie po 10 zdjęć w jednej wiadomości. Dodatkowo w treści wiadomości wpiszcie imię i nazwisko, ewentualnie tytuły prac, czy też ich krótki opis, a także link do wpisu na blogu. Wiadomości kierujcie jak zawsze na adres:

 

kontakt.kreatywnatv@gmail.com

Zapraszam też do obejrzenia zeszłorocznej galerii prac:
 >>> Nasze prace 2015 <<<

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hanulek
6 lat temu

Lecę przeglądać moje hafciki i zaraz piszę maila 😀