Kartka z wróżką
Kartka z wróżką

Kartka z wróżką już dawno trafiła do solenizantki, więc spokojnie mogę ją Wam pokazać, bez psucia niespodzianki osobie obdarowanej. Ostatnio moją pracownią zawładnęły pastele, a wszystko przez dobrze znaną kolekcję Cute & Co. od firmy Piątek Trzynastego & Mintay by Karola. Papiery są naprawdę cudne i trudno się od nich oderwać. 

Jako pierwsza powstała kartka inspirowana kolorystyką i bajkowym klimatem tej kolekcji. Tak naprawdę wykorzystałam tutaj tylko jeden papier z bloczku, który posłużył za gwiazdeczkowe tło dla całej kompozycji.

 

Kartka z wróżką
Kartka z wróżką

 

Wróżkę oczywiście wycięłam za pomocą wykrojnika i pomalowałam pastą strukturalną Luna Paste w kolorze Stellar Ice. Niezmiennie jestem zachwycona możliwościami, jakie daje ta pasta, choć nie jest to produkt bez wad, ale o tym za jakiś czas. Przeciągnięcie papieru odrobiną pasty dało naprawdę genialny efekt. Wróżka zyskała niesamowity, wręcz lustrzany blask, który na żywo prezentuje się naprawdę fantastycznie.

Muszę przyznać, że dzięki temu zabiegowi polubiłam ten wykrojnik. Jest naprawdę piękny, ale papier podczas cięcia tak głęboko wciska się w metal, że później jest bardzo trudno wyjąć kształt. Najczęściej cała akcja kończy się niepowodzeniem, bo papier gdzieś się przerywa, dlatego chyba jeszcze nigdy nie pokazywałam żadnej pracy z tym konkretnym wykrojnikiem. Jednak tym razem wszystko się udało i efekt naprawdę mnie zaskoczył.

 

 

Całość dopełnia podwójna kokardka z różowym akcentem i koronkowa tekturka, która nieśmiało wychyla się spod całej kompozycji. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że napis został podklejony za pomocą arkusza dwustronnie klejącego, o którym już opowiadałam w tym vlogu. Jest to naprawdę niesamowity produkt i wybawienie dla tych, którzy posiadają cienkie wykrojniki. Wystarczy podkleić, wyciąć, przykleić i już. Koniec monotonnego smarowania klejem, wypływającego kleju i pobrudzonych prac 😉

 

Kartka z wróżką
Kartka z wróżką

 

 

 

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here