Święta to u mnie zawsze gorący okres, zwłaszcza w tym roku, bo dzieje się naprawdę dużo. Starałam się ze wszystkim zdążyć, ale najzwyczajniej na świecie znowu okazało się, że doba jest za krótka. Najbardziej ucierpiały blogi :/ Jednak teraz wreszcie wszystko się uspokoiło, więc mogę na spokojnie nadrobić zaległości. Zacznijmy od kartki, nad którą pracowało mi się naprawdę przyjemnie i którą bardzo polubiłam.
To kolejna praca, zaraz po tagu Chwilo trwaj!, w której wykorzystałam ulubione materiały. Są tutaj dwie wiosenne kolekcje z Galerii Papieru, kwiatowa tekturka, kryształek i piórka. Starałam się, by całość była lekka i bardzo wiosenna.
To wszystko na dziś, zmykam do moich UFOKów, które coraz bardziej domagają się uwagi 😉 Miłego weekendu!

Ania

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata Zoltek
5 lat temu

Bardzo ładna delikatna kartka.

Bożena G
5 lat temu

Śliczna karteczka 🙂