Hafciarskie podsumowanie stycznia

2
932
Hafciarskie podsumowanie stycznia
Hafciarskie podsumowanie stycznia

Czas na hafciarskie podsumowanie stycznia! Film mocno spóźniony, ale jest. Tak naprawdę samo nagranie powstało zgodnie z planem czyli na początku miesiąca, jednak nie udało mi się w miarę szybko obrobić materiału. Alergia na wczesnowiosenne drzewa dała mi w tym miesiącu tak mocno w kość, że przez większą część lutego funkcjonowałam w trybie zombie. 

Mimo wszystko bardzo się cieszę, że udało mi się skończyć i wgrać na kanał to podsumowanie, a co za tym idzie utrwalić aktualne postępy. W tym filmie opowiadam o styczniowych haftach i nie tylko, bo pojawiają się postępy z końcówki 2018 roku, których jeszcze nie pokazywałam. UFOKów jest już znacznie mniej, niż w zeszłym roku, ale i tak jest ich jeszcze sporo, zresztą zobaczcie same 😉 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
4 lat temu

Aniu, ja zdecydowanie wolę słowa pisane. Twojego vloga wysluchalam i obejrzałam zaczątki prac. Mistrz drugiego planu w lewym, dolnym rogu jest piękny .

ula
ula
4 lat temu

widzę, że ie tylko ja rozpoczynam i biorę kolejne i kolejne, a na koniec już sama nie wiem który chcę najpierw skończyć. Wszystko co pokazałaś aż się prosi o skończenie lub oprawienie, bo piękne jest, sama mam podobnego kota wyhaftowanego, ale u mnie z tym oprawianiem jest najgorzej, jak mam do wyboru kupić ramę do zdjęcia, lub haftu, zawsze kupie do zdjęcia, bo to moja główna pasja i ją dopieszczam, ale w tym roku muszę wreszcie zacząć oprawiać i hafty, bo bardzo się czuje zachęcona po obejrzeniu instagramów Rosjanek, one tam po prostu maja takie ramy i passe partou, podwójne,… Czytaj więcej »