Hafciarskie podsumowanie maja

1
906
Hafciarskie podsumowanie maja
Hafciarskie podsumowanie maja

Czas na hafciarskie podsumowanie maja! Muszę przyznać szczerze, że takie właśnie podsumowania sprawiają mi ogromną frajdę 🙂 Zazwyczaj podczas nagrania tak się rozgaduję, że mam ponad 30 min „surówki”(!). Ale tak już jest, kiedy zaczyna się opowiadać, o tym, co się naprawdę lubi. Mam nadzieję, że wystarczy mi wytrwałości i filmy będą się pojawiać się regularnie, bo naprawdę cudownie jest zobaczyć jak dużo udało się zrobić w ciągu miesiąca 🙂 Też robicie takie miesięczne zestawienia?

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Blezień
4 lat temu

Aniu, zawieszka świetnie wyszła 🙂 Tak jak mówiłaś, pasowałby tam złoty sznur, ale i czerwony też dobrze się wpasował.
Rozumiem twoją niechęć do haftu sprzed kilku lat. Rozwijasz się i tamta technika wydaje się już nie pasować do dzisiejszych twoich umiejętności.
Myślisz, że ten kot pójdzie do szuflady już na stałe?