Ruszyło kolejne hafciarskie spotkanie! Jak w każdy piątek zapraszam Was bardzo serdecznie na kolejne spotkanie w Hafciarni. Pokażcie nad czym aktualnie pracujecie, co planujecie albo co właśnie skończyłyście. Nie zapomnijcie też zaprosić haftujących znajomych i przyjaciół, w końcu im nas więcej, tym weselej 😉
A teraz trochę hafciarskich aktualności w telegraficznym skrócie:
1. Przypominam o trwającym do 22 kwietnia (włącznie) wyzwaniu Witaj Wiosno! Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace, wszystkie linkujemy osobno i pamiętamy o zasadach.
2. Hafciarski Newsletter – z tym projektem ruszymy dopiero w maju, bo zgodnie z nowymi przepisami nie trzeba będzie rejestrować bazy danych. Do tego czasu wszystkie hafciarskie aktualności będą publikowane w formie postów.
3. VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego „Z Nici Ariadny” (Łódź, 29 czerwca – 9 września 2018 r.) – do 27 kwietnia można zgłaszać prace na konkurs/wystawę. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz.
4. VII edycja konkursu haftu Inspirujemy Kolorem (Łódź, 5 października 2018 r.) – prace można zgłaszać do 31 sierpnia 2018 r. w trzech kategoriach: Inspirujemy Kolorem – kategoria główna; Osobiste inspiracje – konkurs biżuterii; konkurs dla debiutantów o złote 24 karatowe pasemko. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz.
5. SAL w Hafciarni – Kalendarz Adwentowy – zabawa trochę „przysiadła”, ale w dalszym ciągu można przyłączać się do grupy i wspólnie wyszywać. W przypiętym poście znajdziecie linki do wszystkich zwierzaków. Sugeruję, żeby pobrać wszystkie od razu, bo zawsze może się coś zmienić i wzory mogą nie być już dostępne. Jeśli pracujecie nad tymi hafcikami, to nie zapomnijcie wrzucać postępów 🙂 Link do grupy Kalendarz Adwentowy.
6. W Coricamo trwa aktualnie promocja na wzory poduch – 10% od 6 do 10 kwietnia 2018 r.
7. Hafciarska prasaIgraszki z igłą w kioskach od 12 kwietnia, a kolejny numer Igłą Malowane od 10 maja.
8. Jeśli chcecie, żeby informacje o Waszych zabawach czy akcjach pojawiały się w Hafciarskich aktualnościach, to napiszcie do mnie wiadomość – kontakt.kreatywnatv@gmail.com Nie będę publikować takich informacji sama z siebie, bo niestety wcześniej były z tym problemy, dlatego czekam na maile od Was.
9. Jeszcze raz link do Hafciarnia #101.
10. Banerek Hafciarni na bloga.
Miłego i produktywnego weekendu!
Ania
0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments