Lubicie schodkowe kartki? Ja uwielbiam! Nie dość, że są bardzo efektowne, to jeszcze dają duże pole do popisu, a osoby obdarowane takimi kartkami są zawsze mile zaskoczone. Tego typu projekty są dobre na każdą okazję, ale ja zazwyczaj je robię w okolicach Bożego Narodzenia, jakoś kojarzą mi się z tymi świętami. Może przez to, że za pomocą tylko kilu narzędzi można wyczarować uroczą, zimową scenkę.

Jak wyczarować bazę pod taką kartkę? Macie dwie możliwości: sięgnąć po gotowy wykrojnik lub zrobić ją samemu. Pierwsza opcja jest odrobinę szybsza, ale bardziej kosztowna, bo taki wykrojnik kosztuje od 80 zł do 120 zł. Za to druga możliwość jest nie tylko tańsza, ale także daje ogromną frajdę. Zabierajmy się do pracy!

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments