Nowy haft na Nowy Rok
Nowy haft na Nowy Rok

Czas na ostatnie linkowanie w zabawie Nowy haft na Nowy Rok! Pod tym wpisem możecie podpinać wpisy z grudniowym podsumowaniem. Żabka będzie otwarta do 16 grudnia, do godziny 18.00. Natomiast skończone prace linkujemy w osobnym wpisie – Nowy haft na Nowy Rok: Skończone prace, również do 16 grudnia, do godziny 18.00. Jeśli pojawi się jakiś problem, to piszcie: kontakt@kreatywna.tv 

Przez jakiś czas miałam problem z pocztą i nie wszystkie wiadomości docierały, więc jeśli nie odpisałam, to nie miejcie mi tego za złe i napiszcie jeszcze raz. Tymczasem przejdźmy do najprzyjemniejszego elementu zabawy czyli nagród 😀 Bardzo długo nie mogłam się zdecydować, jakie zestawy do haftu dla Was wybrać, po niesamowicie długim namyśle postawiłam na serię Kwiaty dla hafciarki. Oto zestawy, które w przyszłym tygodniu powędrują do dwóch laureatek zabawy.

Zgodnie z obietnicą w poniedziałek pojawi się również wpis dotyczący kolejnej odsłony zabawy. Mam nadzieję, że znajdą się chętne do wspólnego wyszywania przez cały kolejny rok. Idea zabawy pozostaje ta sama, jednak nastąpią drobne zmiany w regulaminie, które usprawnią przebieg zabawy.

Nowy haft na Nowy Rok

– GRUDZIEŃ 2019 –

Ze względu na fakt, że post podsumowujący pojawił się w tym miesiącu później, wydłużam czas linkowania wpisów do 16 grudnia, godziny 18.00. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy to proszę piszcie do mnie maile: kontakt@kreatywna.tv

Publikując post z postępami pamiętajcie o zdjęciu haftu z poprzedniego miesiąca, dzięki temu łatwiej zobaczyć ile krzyżyków przybyło.

UWAGA! Osoby publikujące dokładnie te same zdjęcia w ramach kolejnych podsumowań będą trwale usuwane z listy uczestniczek zabawy. Takie osoby nie będę też brały udziału w losowaniu nagród, nawet jeśli w trakcie udziału w zabawie (przed usunięciem) skończyły któryś ze zgłoszonych haftów.

 

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

 

0 0 votes
Article Rating
Nazywam się Ania Maćkowiak i moją największą pasją jest tworzenie. Rękodzieło to moja miłość, nie wyobrażam sobie życia bez kreatywnego spędzania czasu. Zajmuję się haftem krzyżykowym, scrapbookingiem, decoupage oraz bedeangiem, ale najrozmaitsze narzędzia ze sklepów budowlanych nie są mi obce. Najwięszą frajdą jest dla mnie stworzenie czegoś ciekawego z rzeczy niepozornych.
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
Karolina
3 lat temu

Piękne zestawy wybrałaś:-)
Dziekuję za wspólna zabawę Aniu, to było ciekawe doświedczenie:-)
Pozdrawiam cieplutko:-)

violka
3 lat temu

Ładniutkie, kolorowe, szczególnie ten wzór z nożyczkami wpadł mi w oko.
Napisałam maila do Ciebie.