Dziś mamy 16 marca, a to oznacza, że najwyższy czas wyłonić zwycięzcę konkursu Witaj wiosno! Dziękuję wszystkim za udział i nadesłanie tylu kreatywnych pomysłów. Naprawdę wybór nie był łatwy i najchętniej obdarowałabym wszystkie uczestniczki pudełeczkami. Mam nadzieję, że kiedyś to mi się uda 😉

Ale przejdźmy do wyników. Nagrodę główną, czyli pudełeczko wypełnione hafciarskimi różnościami i nie tylko trafi do Hanulka, która wymyśliła nazwę CraftBox. Pomysł jest tak trafiony, że to i wszystkie następne pudełeczka będą się właśnie tak nazywać. 

Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie nagięła zasad, nawet tych, które sama ustaliłam 😉 Ponieważ Ignezja nadesłała bardzo podobne propozycje, choć nieco później niż Hania, to również dla niej przygotowałam małe, hafciarskie conieco.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim uczestniczkom za udział w zabawie, a laureatki proszę o nadesłanie e-mailem (kontakt.kreatywantv@gmail.com) adresów, pod które mam wysłać nagrody 🙂 

Ania 🙂 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hanulek
4 lat temu

Aniu, dziękuję z całego serca!!!
Lecę pisać maila 😀

pomieszane-poplątane

Gratulacje dla dziewczyn:)

Chranna
4 lat temu

Gratuluję Zwyciężczyniom!!!
I dziękuję za emocjonującą zabawę
🙂

Iventi
4 lat temu

Gratulacje dziewczyny!

Iventi
4 lat temu

Gratulacje dziewczyny!

Judyta Z.
4 lat temu

Super pomysł gratulacje :*

Renata Pawlicka
4 lat temu

Gratiulacje dla dziewczyn 🙂

Katarzyna G
4 lat temu

Gratulacje dziewczyny!!!

Agnieszka R
4 lat temu

Nazwa krótka i rzeczowa, po prostu suuuper !! Gratuluję dziewczyny ( Hanulek i Ignezja) , a Tobie Aniu dziękuję za możliwość wzięcia udziału w zabawie 🙂 Pozdrawiam serdecznie .

violka
4 lat temu

Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom 🙂