Przegląd prasy: Cross Stitch Crazy

2
372
Cross Stitch Crazy
Cross Stitch Crazy

Przyszedł czas na ostatni film z cyklu Hafciarski przegląd prasy, który realizujemy wspólnie z pasmanterią HaftiX (klik), a w nim najnowszy numer Cross Stitch Crazy. W środku jak zawsze mnóstwo fantastycznych wzorów, m.in. cudna, zimowa Bella! Hafcik jest naprawdę piękny, chociaż wybrałabym (i na pewno to zrobię) materiał w innym kolorze tak, żeby wszystkie elementy wzoru były dobrze widoczne. Moje serce skradł również zamek, czyli wzór z okładki, oraz sowy, które zachwycają kolorystyką.

 

Mniejsze propozycje też są niczego sobie, kartkowe wzorki na pewno wykorzystam przy okazji urodzin haftujących koleżanek, a malusieńki Kitchen Aid będzie zdobić lodówkę w formie magnesiku. Moją wątpliwość wzbudziła jedynie kartkowa propozycja od Durene Jones, która zdecydowanie nie należy do udanych. Dlaczego? Obejrzyjcie materiał. Nie mogę zbytnio spoilerować własnych filmów, zresztą i tak już za dużo napisałam.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
... z minionej epoki

Świetny numer! Zwłaszcza zamek, Belle i kartki z kwiatkami przypadły mi do gustu 🙂 Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo dobrego w Nowym Roku, Ania 🙂

Ewa Staniec-Januszek

Belle Boo jest przesuperanckie 🙂