Ruszyło kolejne hafciarskie spotkanie! Jak w każdy piątek zapraszam Was bardzo serdecznie na kolejne spotkanie w Hafciarni. Pokażcie nad czym aktualnie pracujecie, co planujecie albo co właśnie skończyłyście. Nie zapomnijcie też zaprosić haftujących znajomych i przyjaciół, w końcu im nas więcej, tym weselej 😉
A teraz trochę hafciarskich aktualności w telegraficznym skrócie:
1. Przypominam o trwającym do 22 kwietnia (włącznie) wyzwaniu Witaj Wiosno! Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy prace, wszystkie linkujemy osobno i pamiętamy o zasadach.
2. Hafciarski Newsletter – z tym projektem ruszymy dopiero w maju, bo zgodnie z nowymi przepisami nie trzeba będzie rejestrować bazy danych. Do tego czasu wszystkie hafciarskie aktualności będą publikowane w formie postów.
3. VI Ogólnopolska Wystawa Rękodzieła Artystycznego „Z Nici Ariadny” (Łódź, 29 czerwca – 9 września 2018 r.) – do 27 kwietnia można zgłaszać prace na konkurs/wystawę. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz.
4. VII edycja konkursu haftu Inspirujemy Kolorem (Łódź, 5 października 2018 r.) – prace można zgłaszać do 31 sierpnia 2018 r. w trzech kategoriach: Inspirujemy Kolorem – kategoria główna; Osobiste inspiracje – konkurs biżuterii; konkurs dla debiutantów o złote 24 karatowe pasemko. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz.
5. SAL w Hafciarni – Kalendarz Adwentowy – zabawa trochę „przysiadła”, ale w dalszym ciągu można przyłączać się do grupy i wspólnie wyszywać. W przypiętym poście znajdziecie linki do wszystkich zwierzaków. Sugeruję, żeby pobrać wszystkie od razu, bo zawsze może się coś zmienić i wzory mogą nie być już dostępne. Jeśli pracujecie nad tymi hafcikami, to nie zapomnijcie wrzucać postępów 🙂 Link do grupy Kalendarz Adwentowy.
6. W Coricamo trwa aktualnie promocja na wzory poduch – 10% od 6 do 10 kwietnia 2018 r.
7. Hafciarska prasaIgraszki z igłą w kioskach od 12 kwietnia, a kolejny numer Igłą Malowane od 10 maja.
8. Jeśli chcecie, żeby informacje o Waszych zabawach czy akcjach pojawiały się w Hafciarskich aktualnościach, to napiszcie do mnie wiadomość – kontakt.kreatywnatv@gmail.com Nie będę publikować takich informacji sama z siebie, bo niestety wcześniej były z tym problemy, dlatego czekam na maile od Was.
9. Jeszcze raz link do Hafciarnia #101.
10. Banerek Hafciarni na bloga.
Miłego i produktywnego weekendu!
Ania
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments